Najczęściej zadawane pytania


Jakie są zasady zabawy?

Jest tylko jedna zasada - dobrze się bawić :)
My wysyłamy Wam list, cała reszta zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni oraz preferencji!Jak zacząć zabawę z dzieckiem?

Każdy musi samodzielnie podjąć decyzję, jak rozpocząć zabawę z dzieckiem. Możesz je poinformować, że to taka zabawa, w którą się chcesz z nim pobawić, a listy w imieniu postaci piszą dorośli. Możesz wprowadzić dziecko w literacki świat fantazji i przeżywać w nim różne przygody. Możesz też wymyślić własny sposób na rozpoczęcie zabawy.
Ty wiesz najlepiej, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego dziecka. Nie musisz się niczego obawiać, gdyż dzieci potrafią i uwielbiają się bawić! Wcielają się w rolę naturalnie. Robią to codziennie!Jak dziecko odpowiada na list?

Dziecko może odpowiedzieć na list w dowolny sposób: odpisując na papeterii otrzymanej w przesyłce, rysując na własnej kartce papieru czy ozdabiając kartkę pocztową - nie jest ważna forma a zaangażowanie i intencja! Wszystko pakuje do zaadresowanej koperty zwrotnej wpisując adres z otrzymanego listu, nakleja dołączone znaczki tudzież rysuje swoje i wrzuca do Waszej skrzynki na listy. Oczywiście te listy nie trafią do nas. Rodzice mogą zachować je dla siebie na pamiątkę.Czy muszę pisać PS?

Postscriptum to część listu, w której zwracasz się bezpośrednio do dziecka, odnosisz się do jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań, budujesz relację. Dlatego warto o nim pamiętać :) Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie otrzymamy od Ciebie PS-a, to zamieścimy w liście nasze domyślne postscriptum. List nie będzie aż tak osobisty, ale nadal bardzo ciekawy.Czy ktoś może mi pomóc napisać PS?

Każdy, kto zakupił list Jagodowego Stempla, może skorzystać z pomocy naszego Doradcy Rodzicielskiego w napisaniu jak najtrafniejszego postscriptum całkowicie za darmo. Wystarczy, że przy zakupie w miejscu na postscriptum bądź w komentarzu do zamówienia napiszesz, że chcesz skorzystać z takiej możliwości.
Doradca Rodzicielski skontaktuje się z Tobą mailowo i pomoże w napisaniu postscriptum idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb :)
Jeżeli posiadasz już subskrypcję listów Jagodowego Stempla i chcesz uzyskać pomoc w napisaniu PS-a, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem: strefa.rodzica@jagodowystempel.plJak długo trwa subskrypcja?

To zależy tylko od Ciebie. W ramach subskrypcji wysyłany jest jeden list w miesiącu. Subskrypcja jest ważna tak długo, jak długo z niej nie zrezygnujesz. Możesz ją anulować w każdej chwili. Możesz też pomijać pojedyncze zamówienia np. kiedy wyjeżdżasz na wakacje.Jak często przychodzą listy?

Dziecko otrzyma list raz w miesiącu. Jest to optymalny czas na to, żeby dziecko odpisało na list a rodzic zdążył napisać postscriptum przed kolejną wysyłką.Czy mogę zamówić jedną subskrypcję do dwójki dzieci?

Dla podkreślenia wyjątkowości każdego dziecka i budowania osobistej relacji, nasze listy wysyłamy do dzieci tylko indywidualnie. Jednak przy zakupie subskrypcji dla rodzeństwa możliwe jest otrzymanie dodatkowej zniżki przyznawanej indywidualnie po uprzednim kontakcie z nami.Jak mogę zamieścić własny tekst w liście?

Na początku każdego miesiąca wyślemy Ci e-mail z prośbą o PS. Wystarczy, że w odpowiedzi na tę wiadomość prześlesz nam tekst Twojego postscriptum, żeby dziecko mogło się nim cieszyć podczas czytania kolejnego listu.Czy mogę zwrócić zakupiony wcześniej list?

Listy subskrypcyjne są personalizowane i przygotowywane na specjalne zamówienie, dlatego też nie podlegają zwrotom.Jak zakończyć przygodę z listami?

Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zakończyć listową przygodę, możemy wysłać Twojemu dziecku bezpłatny list pożegnalny, w którym nasz bohater wyjaśni, dlaczego przerywa korespondencję. Taki list wysyłamy na życzenie Rodzica po anulowaniu subskrypcji trwającej minimum trzy miesiące. Pamiętaj, żeby wspomnieć nam o tym podczas anulowania subskrypcji.Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami bezpośrednio!