O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła jedna wspólna idea. 

Laura, Rafał, Ania i Paulina - każdy z nas jest inny, każdy jest na innym etapie życiowej i zawodowej drogi, każdy ma inne doświadczenia z dziećmi, ale dla każdego z nas dzieci są bardzo ważne i to na nich chcemy się skupić w dalszych działaniach.

Pomysł zrodził się w doskonałym momencie. Każdy z nas chciał zmienić coś w swoim życiu i w swoim otoczeniu. Chcieliśmy zrobić coś wartościowego dla dzieci, coś co wzbogaci ich dzieciństwo, pozostawi pozytywny ślad. Tak powstał Jagodowy Stempel. Droga od pomysłu do satysfakcjonującego efektu była długa. Pierwsze prace nad listami zaczęliśmy jesienią 2019 roku. Minęło więc sporo czasu zanim mogliśmy podzielić się z Wami tym, co stworzyliśmy.

Pierwsze listy miały po kilkanascie wersji, każda kolejna wnosiła coś nowego. Zmienialiśmy bohaterów, tematykę, sformułowania, modyfikowaliśmy ilustracje i dodatki do listów. Prowadziliśmy burzliwe, kilkugodzinne dyskusje. Często każdy z nas miał w tym samym momencie różne pomysły, ale zawsze wiedzieliśmy, jaki mamy cel, co chcemy osiągnąć i na czym, a przede wszystkim na kim, nam zależy.  

Ciągle szukamy ciekawych tematów, angażujących zabaw, inspiracji na wspólne spędzanie czasu i pielęgnowanie relacji. Robimy to, bo wierzymy, że warto!  

  

Więcej o listach