Wykorzystanie Postscriptum – praktyczne zastosowanie

Postscriptum w listach od Jagodowego Stempla to nie tylko zapisek na końcu listu. To prawdziwe narzędzie wychowawczo-terapeutyczne. Dobrze napisane może pomóc Waszemu dziecku odnaleźć się w trudnej sytuacji, zaakceptować zmiany lub pokonać lęki.

jak wesprzec dziecko w trudnych chwilach - personalizowane postscriptum

W związku z dużym zainteresowaniem przykładami praktycznego zastosowania postscriptum, powstała seria krótkich artykułów zawierających sposób rozwiązywania najróżniejszych problemów, właśnie przy zastosowaniu spersonalizowanego postscriptum.

Szukajcie tematu, który Was dotyczy i sprawdźcie jak możecie wesprzeć Wasze dziecko. Jeśli nie znajdziecie tego, czego potrzebujecie piszcie śmiało poprzez zakładkę kontakt, lub bezpośrednio na adres mailowy: strefa.rodzica@jagodowystempel.pl, a wówczas nasi specjaliści pomogą Wam odpowiednio dostosować narzędzie do Waszej indywidualnej sytuacji.

Drużyna Jagodowego Stempla

Zapraszamy do Przygody Listowej, wciągającej historii o przygodach Tinki i Florka w odcinkach wysyłanych tradycyjnym listem od bohatera! Przesyłka jest personalizowana i to Ty masz pełny wpływ na zakres personalizacji! Jeśli chcesz wypróbować taka formę edukacyjnej zabawy polecamy Pakiet Startowy w promocyjnej cenie!