Właśnie znalazłeś proste i skuteczne narzędzie do wsparcia nauki samoregulacji, uważności i koncentracji Twojego dziecka!

Czy męczysz się motywując dziecko do robienia kolejnych ćwiczeń uważności i koncentracji? Twoje dziecko się nimi nudzi?


Sensoryczne listy z mnóstwem detali i szczegółów, zwracające się do dziecka po imieniu, same angażują dziecko i wciągają w wartościową, terapeutyczną zabawę!

Nadawcą listów jest Tinka albo Florek - miniaturowe rodzeństwo leśnych bohaterów, którzy poszukują listowych przyjaciół wśród dzieci.
Chętnie wyślą LIST do Twojego dziecka!


Personalizowany list od Florka do dziecka

 

Włącz przycisk STOP! 

Pokaż, że da się zwolnić w świecie szybkiej informacji, biegu i stymulacji. Pokaż dziecku, co to jest PRAWDZIWY LIST. Zabawa listowa wspiera kompetencje niezbędne do tego, aby być szczęśliwym człowiekiem, w dobrej relacji ze sobą i ze światem.

zatrzymanie w świecie pełnym nieustającej stymulacji

 atrakcyjna alternatywa dla ekranów

 poznawanie siebie i swoich uczuć i emocji

 nauka oczekiwania, zauważania swoich myśli i formułowania wypowiedzi

wzmacnianie relacji z rodzicem/opiekunem

nauka empatycznej komunikacji

Zamów subskrypcję i otrzymaj pierwszy list za darmo!

Jak to działa?

  1. Zamawiasz subskrypcję miesięczną Jagodowej Paczki. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili (już po pierwszym miesiącu płatności).
  2. Twoje dziecko dostaje raz w miesiącu kolorową kopertę zaadresowaną do siebie. W środku znajduje się personalizowany imieniem dziecka, kilkustronicowy list wraz z edukacyjnym dodatkiem i upominkiem od bohatera.
  3. Możecie bawić się w domu w magiczną pocztę! W paczce znajduje się także papeteria z kolekcją bajkowych znaczków. Zachęć dziecko do odpisania na list i zbieraj piękne pamiątki z zabawy.
  4. Jeśli masz czas i chęć na wspólną zabawę z dzieckiem, możesz wcielić się w rolę bohatera i napisać własny tekst, który zamieścimy w postscriptum listu. Dziecko może znaleźć w nim np. odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli nie – bohater sam napisze swój PS.
  5. Dodatkowo na naszej stronie internetowej znajdują się ilustrowane opowiadania o bohaterach piszących listy do dzieci i różne zadania przygotowane do druku.

Zamów List Interaktywny

 list do dziecka

Co znajduje się w Jagodowej Paczce od Florka?

Rysunkowa, kolorowa koperta z bajkowym znaczkiem, mnóstwem stempli i napisów. W każdej przesyłce znajduje się drobny, osobisty upominek od bohatera. Zawsze związany z historią z listu, więc nabiera dodatkowej wartości dla małego odbiorcy.

 

kolorowa koperta do dziecka

Sensoryczny list, ręcznie zdobiony detalami 3D i rysunkowymi ilustracjami. Dziecko chętniej koresponduje z kimś w swoim wieku, niż z dorosłym. Listowy przyjaciel to ktoś, komu można zaufać, można wszystko powiedzieć. Nie spotka się go na szkolnym korytarzu, nie będzie oceniał i nie wyśmieje.

Zyskujesz narzędzie, które pozwoli Ci lepiej poznać potrzeby Twojego dziecka i zareagować szybciej na pojawiające się niepokojące sygnały. W listach możecie poruszyć tematy, o których dziecko nie chciało wcześniej rozmawiać. Dzięki temu będziesz w stanie szybciej rozpoznać trudność i wesprzeć swoje dziecko.

 List do dziecka zdobiony

Jagodowa Przesyłka zawiera papeterię do odpisania na list i kolekcję bajkowych, rysunkowych znaczków.

 bajkowe znaczki pocztowe dla dzieci

W każdej przesyłce znajdziecie inne edukacyjne zadanie od bohatera. Ten dodatek jest bardzo różnorodny. Czasem jest to gra rodzinna, czasem kreatywne zadanie do wykonania, a czasem pomoc terapeutyczna wspomagająca w poznawaniu emocji.

eksperymenty dla dzieci kreatywne zadania dla dzieci

Każda przesyłka oprócz personalizacji imieniem dziecka, może być wzbogacona Twoim tekstem. To tak zwane okienko dialogu, które co miesiąc możesz, ale nie musisz użyć. Wystarczy wczuć się w rolę bohatera i napisać własny tekst, który umieścimy w postscriptum następnego listu. To Ty wiesz, co się u Was aktualnie dzieje i możesz napisać coś adekwatnego do Waszej obecnej sytuacji. To tutaj można również wesprzeć, docenić lub oswoić dziecko z trudniejszymi tematami. Będąc na subskrypcji masz stały dostęp mailowy do naszego trenera rodzicielskiego, który pomoże Ci ubrać w słowa PS odpowiedni do Waszej sytuacji.

postscriptum do dziecka

 

W naszym sklepie znajdują się również listy okazjonalne, o emocjach, dla grup i od rodziców. Zapraszamy!

Przejdź do sklepu