A co jeśli Twoje dziecko znalazłoby w skrzynce na listy kolorową kopertę zaadresowaną do siebie?

Tinka to miniaturowa dziewczynka, która poszukuje listowych przyjaciół wśród dzieci.
Chętnie wyśle LIST również do Twojego dziecka!


personalizowana bajka pisana listem

 

Jesteś najlepszym rodzicem jakim możesz być dla swojego dziecka. Troszczysz się o swojego małego człowieka i pielęgnujesz bliską więź.

Dobrze wiesz, że nie ma na świecie nic ważniejszego od rodziny i dobrej, silnej relacji z własnym dzieckiem. W dzisiejszym pędzącym świecie często można mieć wrażenie, że tego wspólnego czasu jest ciągle za mało.  

Pokaż dziecku, co to jest PRAWDZIWY LIST. Pokaż, że da się zwolnić w świecie szybkiej informacji i biegu. Zabawa listowa wspiera kompetencje niezbędne do tego, aby być szczęśliwym człowiekiem, w dobrej relacji ze sobą i ze światem.

Zamów subskrypcję i otrzymaj pierwszy list za darmo!

Jak to działa?

  1. Zamawiasz subskrypcję miesięczną Jagodowej Paczki. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili (już po pierwszym miesiącu płatności).
  2. Twoje dziecko dostaje raz w miesiącu kolorową kopertę zaadresowaną do siebie. W środku znajduje się personalizowany imieniem dziecka, kilkustronicowy list wraz z edukacyjnym dodatkiem i upominkiem od bohatera.
  3. Możecie bawić się w domu w magiczną pocztę! W paczce znajduje się także papeteria z kolekcją bajkowych znaczków. Zachęć dziecko do odpisania na list i zbieraj piękne pamiątki z zabawy.
  4. Jeśli masz czas i chęć na wspólną zabawę z dzieckiem, możesz wcielić się w rolę bohatera i napisać własny tekst, który zamieścimy w postscriptum listu. Dziecko może znaleźć w nim np. odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli nie – bohater sam napisze swój PS.
  5. Dodatkowo na naszej stronie internetowej znajdują się ilustrowane opowiadania o bohaterach piszących listy do dzieci i różne zadania przygotowane do druku.

Zamów subskrypcję - pierwszy list DARMOWY !

 list do dziecka

Co znajduje się w Jagodowej Paczce od Tinki?

Rysunkowa, kolorowa koperta z bajkowym znaczkiem, mnóstwem stempli i napisów. W każdej przesyłce znajduje się drobny, osobisty upominek od bohatera. Zawsze związany z historią z listu, więc nabiera dodatkowej wartości dla małego odbiorcy.

 

kolorowa koperta do dziecka

Sensoryczny list, ręcznie zdobiony detalami 3D i rysunkowymi ilustracjami. Dziecko chętniej koresponduje z kimś w swoim wieku, niż z dorosłym. Listowy przyjaciel to ktoś komu można zaufać, można wszystko powiedzieć. Nie spotka się go na szkolnym korytarzu, nie będzie oceniał i nie wyśmieje.

Zyskujesz narzędzie, które pozwoli Ci lepiej poznać potrzeby Twojego dziecka i zareagować szybciej na pojawiające się niepokojące sygnały. W listach możecie poruszyć tematy, o których dziecko nie chciało wcześniej rozmawiać. Dzięki temu będziesz w stanie szybciej rozpoznać trudność i wesprzeć swoje dziecko.

 ręcznie zdobiony list

Jagodowa Przesyłka zawiera papeterię do odpisania na list i kolekcję bajkowych, rysunkowych znaczków.

 papeteria dla dziecka

W każdej przesyłce znajdziecie inne edukacyjne zadanie od bohatera. Ten dodatek jest bardzo różnorodny. Czasem jest to gra rodzinna, czasem kreatywne zadanie do wykonania, a czasem pomoc terapeutyczna wspomagająca w poznawaniu emocji.

eksperymenty dla dzieci kreatywne zadania dla dzieci

Każda przesyłka oprócz personalizacji imieniem dziecka, może być wzbogacona Twoim tekstem. To tak zwane okienko dialogu, które co miesiąc możesz, ale nie musisz użyć. Wystarczy wczuć się w rolę bohatera i napisać własny tekst, który umieścimy w postscriptum następnego listu. To Ty wiesz co się u Was aktualnie dzieje i możesz napisać coś adekwatnego do Waszej obecnej sytuacji. To tutaj można również wesprzeć, docenić lub oswoić dziecko z trudniejszymi tematami. Będąc na subskrypcji masz stały dostęp mailowy do naszego trenera rodzicielskiego, który pomoże Ci ubrać w słowa PS odpowiedni do Waszej sytuacji.

postscriptum do dziecka

 

W naszym sklepie znajdują się również listy okazjonalne, o emocjach, dla grup i od rodziców. Zapraszamy!

Przejdź do sklepu