Na czym polega personalizacja Jagodowych Listów?

Personalizowany list - narzędzie do rozwiązywania problemów wychowawczych

Każdy list jest wyjątkowy, ale to od Ciebie zależy jego zakończenie. Jak to zrobić? Co miesiąc wyślemy Ci mailem wiadomość z prośbą o napisanie własnego postscriptum do okienka dialogu. Odpowiadając na nią, możesz przesłać nam tekst, który zamieścimy w kolejnym liście do Twojego Dziecka. 

Jak tworzyć indywidualne PS-y, żeby wspomóc dzieci w trudnych sytuacjach?

Narzędzie dla rodziców. Pomoc w wychowywaniu dziecka

To nic trudnego. W liście zostawiliśmy miejsce, a tak naprawdę wyjątkową przestrzeń, którą od początku do końca tworzycie Wy - Ty i Twoje Dziecko. Dzięki kilku zdaniom możesz sprawić, by ta przygoda stała się magicznym narzędziem wspierającym Wasze relacje.

W postscriptum możesz nawiązać do aktualnych wydarzeń z życia Dziecka, odnieść się do jego zainteresowań i pasji lub poruszyć dowolny, ważny dla Was temat. Ty wiesz najlepiej, co będzie interesujące dla Twojego Dziecka! 

Przy zakupie pakietu startowego, a później przy wyborze modelu subskrypcyjnego masz stały dostęp mailowy do doradcy rodzicielskiego. Możesz skorzystać z pomocy profesjonalisty, jeśli chcesz wykorzystać postscriptum w rozwiązaniu konkretnego problemu wychowawczego, oswojeniu z nową sytuacją bądź tematem. To wartościowe narzędzie pomoże Ci wspomagać dziecko w wielu sytuacjach.

Proste narzędzie terapeutyczne dla rodzica do wykorzystania w domu


Przykładowy PS do Klaudii:

 

proste narzędzie terapeutyczne dla rodzica do wykorzystania w domu

Przykładowy PS do Kacpra:

proste narzędzie terapeutyczne dla rodzica do wykorzystania w domu

 

Zobaczysz, że #ListowaPrzygoda przyniesie Wam wiele korzyści, a dziecko świetnie się zaangażuje!