Personalizowany prezent dla dziecka, czyli spotkanie z Tinką i Florkiem

W świecie przytłoczonym różnymi produktami, które rywalizują o tytuł „najlepszego prezentu”, nie jest łatwo znaleźć prezent dla dziecka. W wyborze pomogą Ci wszechobecne reklamy smart robotów, kreatywnych samochodów, unikatowych lalek, pluszaków-przytulaków, gier turbo interaktywnych i klocków matematyczno-fizyczno-kosmicznych. Drwię odrobinę – fakt. Jako matka z 16 letnim stażem i dyrektorka przedszkola z ponad dekadą doświadczenia nakupowałam się tych niezwykłych zabawek mnóstwo. I niestety z żalem muszę stwierdzić, że poza małą chwilą entuzjazmu (z każdą kolejna zabawką coraz krótszą) niewiele w dziecięce życie te zabawki wnoszą. Dlatego rekomenduję, aby rodzice, dziadkowie i ciocie przy okazjach wszelakich rozważyli personalizowany prezent dla dziecka.

Personalizowany prezent dla dziecka, czyli spotkanie z Tinką i Florkiem

Personalizowany prezent dla dziecka – dlaczego warto w niego zainwestować?

Kupując dziecku modny – czytaj na bogato reklamowany – prezent być pewnie spełnimy prośbę naszego malucha. Pytanie jednak czy w pełni wykorzystamy potencjał, jaki niesie z sobą każda celebrowana okazja? Urodziny, święta, mniejszy czy większy życiowy sukces, koniec lub początek jakiegoś etapu w życiu to najczęstsze momenty, kiedy kupujemy dziecku prezenty. Dlaczego moim zdaniem zawsze warto wybrać personalizowany prezent dla dziecka?

Każdy prezent to niepowtarzalna okazja, żeby powiedzieć dziecku mnóstwo rzeczy. Kocham Cię. Jesteś dla mnie ważny/a. Wiem czym się interesujesz. Rozumiem trudności z jakimi się mierzysz. Myślałam/em o Tobie wybierając ten prezent. Widzę Cię. Rozumiem Cię. 

Jeżeli wybierzesz personalizowany prezent dla dziecka to poza radością z prezentu dostanie ono od Ciebie cegiełkę potrzebną do budowania poczucia własnej wartości. Poza tym dasz mu lekcję uważności i troski o bliskich. Są to wartości nie do przecenienia.

Jagodowy Stempel prezent personalizowany dla dziecka

Personalizowane prezenty dla dzieci, czyli dlaczego warto wybrać list od Tinki lub Florka?

Na rynku pojawia się coraz więcej personalizowanych prezentów dla dzieci takich jak książki, puzzle czy przytulanki. Moje serce podbiło jednak coś innego. Zakochałam się bez pamięci w listach wydawanych przez Jagodowy Stempel. Napisałam, że to listy, ale to dużo dużo więcej. Szukając urodzinowego personalizowanego prezentu dla dziecka naprawdę warto rozważyć zakup URODZINOWEGO LISTU OD TINKI LUB FLORKA. Za każdym razem, kiedy w moim przedszkolu pojawia się listonosz z listem z Jagodowym Stemplem entuzjazm dzieci staje się nie do opanowania. Poziom zasłuchania, zaangażowania, ciekawości sięga zenitu. Kiedy otworzysz ten list zrozumiesz dlaczego. To jest prezent nie tylko personalizowany, ale też niezwykle mądry, pięknie wykonany i szalenie angażujący.

Jagodowy Stempel list personalizowany do dziecka

Personalizowany prezent dla dziecka, czyli urodziny z Tinką lub Florkiem.

Jagodowy Stempel w swojej ofercie ma mnóstwo pięknych, edukacyjnych listów, ale ten urodzinowy jest moim zdaniem takim MUST HAVE, które chociaż raz każde dziecko dostać powinno. Urodziny to najbardziej osobiste święto każdego z nas. Urodziny to też dobra okazja, żeby zrobić coś szczególnego, żeby spełnić marzenie, czy spotkać się oko w oko z przygodą. I wszystko to zapewni Twojemu dziecku list od Tinki lub Florka z Jagodowym Stemplem.

Co Twoje dziecko dostanie od Jagodowego Stempla?

  1. List, który będzie skierowany do Malucha. Na stronie wydawcy podajesz imiona swoje i Twojego dziecka, jego ulubiona zabawkę. Wpisujesz to co chcesz, żeby znalazło się dodatkowo w liście!

W moim przedszkolu dzieci pękają z radości, kiedy Tinka lub Florek zwracają się do grupy. Wyobraź sobie jak zareaguje Twoje dziecko, kiedy przeczyta coś co jest napisane tylko do niego!

  1. W kopercie znajdzie się również:
  • Spersonalizowana kartka urodzinowa
  • Opowieść o tym jak Tinka lub Florek przygotowywali własnoręcznie prezent dla dziecka
  • Upominek w postaci drewnianej cyferki zgodnej z wiekiem dziecka
  • Kryształowe naklejki do ozdobienia cyferki
  • 2 balony z postacią wybranego bohatera (Tinki lub Florka)
  • Prezent od bohatera - śliczną zawieszka z metalu (jednorożec od Tinki i piórko od Florka)
  • Kolekcję znaczków urodzinowych - 4 znaczki na blistrze
  • Kopertę zwrotną i papeterię - zestaw do odpisania na list

 

LIST KUPISZ TUTAJ

Jagodowy Stempel list personalizowany do dziecka

Personalizowany prezent dla dziecka, czyli co Twój maluch dostanie od Ciebie?

Kupując ten wyjątkowy personalizowany prezent dla dziecka dajesz mu swój czas i swoje zaangażowanie. Razem czytacie i analizujecie list, razem też na niego odpisujecie. Ponadto poszerzasz dziecięca perspektywę patrzenia na prezenty. Już wie, że prezentem może być list. Wie też, że prezent można przygotować samodzielnie – o tym jest urodzinowa historia. Decydując się na ten wyjątkowy prezent podprogowo przekazujesz dziecku informację o tym jakie jest ważne, wyjątkowe i jak mocno je doceniasz. Wspierasz je również w budowaniu offline–owych relacji z samym sobą i ze światem zewnętrznym, co w przebodźcowanym świecie online staje się unikatową kompetencją przyszłości.

Z serca polecam listy od Tinki i Florka

jako mama, pedagożka i właścicielka przedszkola Mały Poliglota

Justyna Nowakowska

Jeśli szukasz sposobów na kształtowanie pozytywnych relacji z dzieckiem, potrzebujesz wsparcia w trudach rodzicielskich lub czujesz, że możesz wesprzeć innych - dołącz do naszej grupy na Facebooku „Strefa Rodzica” – pomóżmy sobie wzajemnie.

Personalizowany prezent dla dziecka, czyli spotkanie z Tinką i Florkiem