Wielkanocne pisanki do druku - praca plastyczna z Tinką i Florkiem

Tinka i Florek co roku przygotowują leśne drewniane pisanki i zanoszą na Święto Życia Lasu. Ale o tym przeczytacie w wielkanocnym opowiadaniu....

Tinka i Florek układają klocki

Tutaj znajdziecie wielkanocną pracę plastyczną - pisanki do kolorowania z zabawą znajdź różnice!

Do druku przygotowane są trzy pary pisanek. W każdej parze trzeba poszukać 10 różnic! Niektóre są na prawdę mocno ukryte i trzeba się porządnie natrudzić, żeby je odnaleźć. Kolorowanki najlepiej wydrukować na trochę grubszym papierze formatu a4 (albo większym!) i wyciąć :) Będą wspaniałą wielkanocną ozdobą!

Polecam ozdabianie pisanek także cekinami, koralikami, piórkami albo naklejkami!

Pisanki wielkanocne - znajdź 10 różnic i pokoloruj!

kolorowanka pisanki znajdź 10 różnic

wielkanocne pisanki znajdź 10 różnic i pokoloruj

wielkanocne pisanki znajdź 10 różnic i pokoloruj

Jeżeli chcesz dostawać automatycznie na skrzynkę mailową powiadomienia o nowych inspiracjach, a także ilustrowane opowiadania - zapisz się, zostawiając swój email na pasku na samym dole strony!
 * jeśli otworzyłaś/-eś tę stronę na urządzeniu mobilnym bezpośrednio z Facebooka, pobieranie pliku może nie działać prawidłowo; chcąc pobrać plik należy nacisnąć "Więcej opcji" (trzy-kropki) w prawym górnym rogu a następnie wybrać opcję "Otwórz w przeglądarce"
                                                                                                  personalizowane listy do dzieci

Relacje wspierane piórem

Drużyna Jagodowego Stempla

Zapraszamy do Przygody Listowej, wciągającej historii o przygodach Tinki i Florka w odcinkach wysyłanych personalizowanym listem od bohatera! Dla tych niedowiarków, którzy chcą tylko spróbować korespondencji i dostać pierwszy list polecamy Pakiet Startowy w promocyjnej cenie!

 kreatywne inspiracje dla rodziców