Wiedza o lesie - leśne krzyżówki i zadania

Czy wiecie że, od czasów II wojny światowej lasów w Polsce ciągle przybywa? W Europie jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o powierzchnię zalesioną. Dzięki edukacji leśnej rośnie świadomość wspólnej odpowiedzialności za stan przyrody.

Las - pomoce edukacyjne

Leśne materiały dydaktyczne są skierowane do nieco starszych dzieci tym razem :) Lubicie krzyżówki? Znajdziecie tutaj 6 stron krzyżówek i zadań specjalnych! Drukujcie i wzbogacajcie Waszą wiedzę o lesie! 

Tinka i Florek piszą listy do dzieci

Tinka i Florek kibicują Wam w zdobywaniu wiedzy o lesie! Bardzo chcą napisac do Was LIST! Jesteście chętni na Przygodę Listową?

Jeżeli chcesz dostawać automatycznie na skrzynkę mailową powiadomienia o nowych inspiracjach, a także ilustrowane opowiadania - zapisz się, zostawiając swój email na pasku na samym dole strony!
 * jeśli otworzyłaś/-eś tę stronę na urządzeniu mobilnym bezpośrednio z Facebooka, pobieranie pliku może nie działać prawidłowo; chcąc pobrać plik należy nacisnąć "Więcej opcji" (trzy-kropki) w prawym górnym rogu a następnie wybrać opcję "Otwórz w przeglądarce"
                                                                                                  personalizowane listy do dzieci

Relacje wspierane piórem

Drużyna Jagodowego Stempla

Zapraszamy do Przygody Listowej, wciągającej historii o przygodach Tinki i Florka w odcinkach wysyłanych personalizowanym listem od bohatera! Dla tych niedowiarków, którzy chcą tylko spróbować korespondencji i dostać pierwszy list polecamy Pakiet Startowy w promocyjnej cenie!

 kreatywne inspiracje dla rodziców