Skrzyneczki na skarby dla dzieci

skrzynka na skarby dla dziecka

Pomysł na porządek w "skarbach" dziecka! - skrzyneczka

Do każdego personalizowanego listu od Jagodowego Stempla, wybrana postać – Tinka lub Florek – załączają specjalne dodatki. Są to najróżniejsze małe skarby związane z aktualną, tworzoną na bieżąco, przygodą.

Dzieci uwielbiają kolekcjonować rzeczy, które przypominają im o wyjątkowych chwilach, stanowią dla nich wartość sentymentalną.

Dlatego też Drużyna Jagodowego Stempla postanowiła znaleźć rozwiązanie i pogodzić rodziców chcących mieć porządek w pokoju, z dziećmi, które w tych wszystkich, tworzących bałagan bibelotach widzą więcej niż codzienne przedmioty – Skrzyneczka na skarby od Tinki lub Florka.

Porządek w pokoju dziecka 

Skrzyneczka na skarby pomieści wszelkie pamiątki towarzyszące dziecku podczas przygody listowej, ale nie tylko.

Znajdzie się w niej miejsce na wszelkie cenne dla dziecka przedmioty. Każde dziecko może zyskać swój sekretny schowek, gdzie schowa najskrytsze sekrety i zachowa wspomnienia. Od teraz wyjątkowy kamyk znaleziony w drodze z przedszkola do domu, cudowny kryształek, a nawet magiczne piórko – znajdą swoje miejsce w drewnianej skrzyneczce o wymiarach 22 x 16 x 9 cm, która na zamykanym wieczku ma podobiznę Tinki lub Florka.

Pudełko na drobiazgi dla dziecka

Z każdym kolejnym skarbem chowanym w skrzyneczce, dziecko będzie mogło wrócić myślami do poprzednich przygód i zaznać chwilę zadumy rozmyślając o tym co było i marząc o tym, co będzie.

Karolina Wachel

Jeśli szukasz sposobów na kształtowanie pozytywnych relacji z dzieckiem, potrzebujesz wsparcia w trudach rodzicielskich lub czujesz, że możesz wesprzeć innych - dołącz do naszej grupy na Facebooku „Strefa Rodzica” – pomóżmy sobie wzajemnie