Personalizowany list tematyczny

Personalizowane listy do dzieci o emocjach, uczuciach i innych sprawach dziecięcego świata. Jagodowa Przygoda Listowa zaprasza do wartościowej, edukacyjnej zabawy z dzieckiem!

listy do dzieci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Drużyna Jagodowego Stempla wprowadziła Listy Tematyczne – dzięki temu możecie teraz otrzymać tą samą jakość wykonania, spersonalizowanego, ręcznie zdobionego listu, bez wykupywania comiesięcznej subskrypcji.

ręcznie robione listy do dzieci

W sklepie (Tematyczne listy do Twojego dziecka – Jagodowy Stempel) znajdziecie teraz pojedyncze listy, dotyczące konkretnej tematyki.

W ofercie między innymi:

- List z okazji urodzin,

- List świąteczny

- List – złość i kłótnie rodzeństwa,

- List – Parowozownia w Kościerzynie,

- List – Białowieża.

 

Ręcznie robione personalizowane listy do dzieci

Dzięki możliwości zakupu pojedynczego listu możecie sami decydować o kolejności wybranych listów, a także częstotliwości ich zakupu. Przygodę listową warto zacząć od początkowego listu, który również jest dostępny w sklepie. 

Opcja zakupu pojedynczego listu jest również dobrym pomysłem, dla osób, które z różnych przyczyn musiały zrezygnować z comiesięcznej subskrypcji, ale chciałyby, żeby ich dziecko w pewnym stopniu i konkretnym zakresie, nadal otrzymywało wsparcie Tinki lub Florka.

ręcznie robiony list do dzieci urodzinowy

Co może zawierać pojedynczy list?

Każda tematyka listu jest starannie opracowywana przez Drużynę Jagodowego Stempla. Prócz spersonalizowanego, ręcznie zdobionego listu dziecko otrzyma również dodatki.

W przesyłce (w zależności od wybranej tematyki) możemy znaleźć:

- rodzinną grę,

- upominek związany z wybraną przygodą (np. koło zębate z parowozowni lub drewnianą cyferkę urodzinową, miniaturowe naczynka, itp.),

- dodatek specjalny,

- kopertę zwrotną wraz z papeterią,

- kolekcję naklejkowych znaczków.

Karolina Wachel

 Zapraszamy do Przygody Listowej, wciągającej historii o przygodach Tinki i Florka w odcinkach wysyłanych tradycyjnym listem od bohatera! Przesyłka jest personalizowana i to Ty masz pełny wpływ na zakres personalizacji! Jeśli chcesz wypróbować taka formę edukacyjnej zabawy polecamy Pakiet Startowy w promocyjnej cenie!

 

Jagodowy Stempel personalizowane listy do dzieci