Personalizowana przesyłka rozpoczynająca przygodę listową

Pakiet startowy Jagodowy Stempel daje możliwość wypróbowania personalizowanej Przygody Listowej w promocyjnej cenie! Będziecie mogli przetestować i zobaczyć jakość materialną i tą niematerialną Jagodowej Przesyłki.

List rozpoczynający przygodę daje różne możliwości.

Dzięki niemu możemy poznać bohaterów piszących do dzieci. Tinka lub Florek przybliżają świat przeskakiwaczy i zachęcają do wspólnej zabawy.

List początkowy można zakupić, aby sprawdzić jak dziecko zareaguje na taką formę zabawy. Możemy również zobaczyć jaką formę przyjmują listy – jakość ich wykonania, ręczne zdobienia oraz sposób komunikacji z dzieckiem.

Personalizowany list do dziecka Jagodowy Stempel

 

Po zapoznaniu się z listem początkowy mamy do wyboru kolejne opcje kontynuacji:

- comiesięczną subskrypcję – dzięki której, dziecko co miesiąc dostanie nowopowstały list. Są to listy tworzone na bieżąco. Nie są dostępne w sklepie. Tworzą one bajkową historię, a dodatkowo stanowią narzędzie wychowawcze dla rodzica. Personalizowane postscriptum, które rodzic tworzy samodzielnie lub przy współpracy ze specjalistą stanowi element rozmowy między dzieckiem a rodzicem, dającym wsparcie w trudnych chwilach i poprawiając relacje rodzinne.

- listy tematyczne – jeżeli rodzic nie zdecyduje się na subskrypcję, a dziecku spodoba się list początkowy, można wybrać pojedynczy list tematyczny. W sklepie Jagodowego Stempla dostępne są listy dotyczące ściśle określonej tematyki. Dzięki temu rodzic może wybrać personalizowany list ściśle związany z zainteresowaniami dziecka (np. list z Parowozowni w Kościerzynie) lub określoną sytuacją (list urodzinowy).

Bez względu na wybór opcji kontynuacji przygody listowej, w liście początkowym znajdziemy pełny przekrój tego, co może czekać dziecko:

- Opowiadanie: "O tym, jak pewien chłopiec dowiedział się o świecie           przeskakiwaczy",

- Spersonalizowany, ręcznie zdobiony list,

- Poznawajkę - to wyjątkowy dodatek do listu pozwalający na bliższe poznanie      bohatera, jak i samego siebie,

- Grę wyGRAJ stworaka – potworaka – ta prosta gra jest wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Do listu dołączona jest również drewniana kostka do gry,

- Sekret. Opowiada o aktualnie przebiegającej przygodzie subskrypcyjnej,

- Magnes z wizerunkiem postaci, który jest "zdjęciem" korespondencyjnej postaci,

- Karta postaci – zawiera najważniejsze informacje i ciekawostki o wybranym bohaterze,

- Jagodową instrukcję dla opiekuna.

 

To wszystko zawiera pakiet startowy, dzięki któremu można rozpocząć fantastyczną listową przygodę z Tinką lub Florkiem.

listy do dzieci

Karolina Wachel

Zapraszamy do Przygody Listowej, wciągającej historii o przygodach Tinki i Florka w odcinkach wysyłanych tradycyjnym listem od bohatera! Przesyłka jest personalizowana i to Ty masz pełny wpływ na zakres personalizacji! Jeśli chcesz wypróbować taka formę edukacyjnej zabawy polecamy Pakiet Startowy w promocyjnej cenie!